Dark
Score
Bright
Video
Qualification Round, Copenhagen (Denmark)
Saturday, September 30
1
DUC Krefeld 3-0 (2-0) Egersund UVK
2
Fysalis 0-13 (0-5) Tudserne
3
DUC Krefeld 0-1 (0-1) Tudserne
4
Fysalis 0-14 (0-8) Egersund UVK
5
Tudserne 2-0 (1-0) Egersund UVK
6 DUC Krefeld 13-0 (6-0) Fysalis
1 Round, Krefeld (Germany)
Saturday, November 4
7
SDK Malmo Triton 5-1 (3-1) Tampere
8
TSV Malsch 1-2 (1-1) Tudserne
9
UWRC Betta 0-0 (0-0) DUC Krefeld
10
Flipper 1-1 (0-1) Molde UVK
11
TSV Malsch 5-0 (1-0) Polisen DK
12
SDK Malmo Triton 0-3 (0-2) EGE UWR
13 Flipper 0-1 (0-1) Tudserne
14
UWRC Betta 1-0 (0-0) Molde UVK
Sunday, November 5
15 DUC Krefeld 4-1 (2-0) Tampere
16 SDK Malmo Triton 3-0 (3-0) Polisen DK
17 UWRC Betta 0-0 (0-0) EGE UWR
18 TSV Malsch 3-0 (2-0) Flipper
19 Molde UVK 0-1 (0-1) Tudserne
20 Tampere 1-1 (1-0) EGE UWR
21 DUC Krefeld 4-0 (3-0) Polisen DK
2 Round, Malmo (Sweden)
Saturday, February 17
22 Tampere 0-3 (0-2) Tudserne
23 Molde UVK 4-1 (0-0) SDK Malmo Triton
24 UWRC Betta 3-0 (1-0) Polisen DK
25 DUC Krefeld 0-3 (0-1) Tudserne
26 TSV Malsch 2-1 (1-0) EGE UWR
27 Flipper 1-0 (1-0) Tampere
28 DUC Krefeld 0-1 (0-0) SDK Malmo Triton
29 UWRC Betta 0-0 (0-0) TSV Malsch
Sunday, February 18
30 Molde UVK 7-0 (2-0) Tampere
31 Polisen DK 0-0 (0-0) EGE UWR
32 Flipper 1-1 (0-0) DUC Krefeld
- SDK Malmo Triton U21 0-14 Trelleborg U21
33 TSV Malsch 1-0 (0-0) SDK Malmo Triton
34 EGE UWR 0-0 (0-0) Molde UVK
35 Flipper 0-0 (0-0) Polisen DK
36 UWRC Betta 0-1 (0-0) Tudserne
Round 3, Izmir (Turkey)
Saturday, April 21
40 Molde UVK 12-1 (4-1) Polisen DK
41 UWRC Betta 6-0 (0-0) Tampere

part 1
part 2

42 SDK Malmo Triton 1-4 (1-2) Tudserne
43 UWRC Betta 1-0 (0-0) Flipper
44 Polisen DK 0-6 (0-4) Tudserne
- Mavi EGE U21 11-0 (6-0) Karsiyaka Belediyesi U-21
45 DUC Krefeld 1-1 (0-0) EGE UWR
46 Flipper 2-0 (0-0) SDK Malmo Triton
Sunday, April 22
47 EGE UWR 1-1 (0-0) Tudserne
48 Molde UVK 1-2 (0-2) DUC Krefeld
49 Tampere 0-1 (0-0) Polisen DK
50 Flipper 1-2 (0-0) EGE UWR
51 UWRC Betta 3-0 (2-0) SDK Malmo Triton